نویسنده موضوع: سوالات ربات مسیریاب  (دفعات بازدید: 22353 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1147
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : سوالات ربات مسیریاب
« پاسخ #90 : ۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۲:۴۸ »
عوامل زیادی می تونه داشته باشه ، اما معمولا اتصال کوتاه و اینها ، جون لحظه ای هستند یا می سوزونند قظعه رو یا اونطوری داغ نمی کنن
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین milad15

• کاربر
  • ارسال: 57
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #91 : ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۹:۴۸ »
ببخشید من این مدار رو ساختم ولی نمی دونم چرا کار نمیکنه ولتاژ ورودی 11 ولته که در خروجی مدار همیشه 11 ولت وجود دارد . lm317 درست کار میکنه و حتما مشکل از ترانزیستوره (tt2148) بعد ترانزیستور هم یه خازن 3300 میکرو موازی کردم .pcb و تررتیب پایه های ترانزیستور رو می زارم و فایلش رو هم در بالا گذاشته بودم لطفا بگید مشکل از چیه ؟با تشکر فراوان

« آخرين ويرايش: ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۳:۱۷ توسط milad15 »

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1147
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #92 : ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۷:۴۶ »
وقتی بین انجمن ها پست رو کپی پیست می کنید، توو ویرایشگر های حرفه ای مثل اونی که توو این انجمن نصب کردم، تنظیمات از قبیل فونت و ... میاد که دلیل خراب شدن پست بود ، وبرایش کردم تا درست بشه .
سعی کنید کلا این مدل مدار تغذیه که تقویت خروجی یک رگلاتور با ترانزیستو هست رو فراموش کنین . به یک دلیل ساده : پیچوندن غذا دور سر هست !
اولا مدار شما اونهمه جریان نمی کشه که یک رگلاتور حتی مهمولی نتونه بده ، دوما دهها آی سی رگلاتور جریان بالا هست که استفاده از اونها رو پیشنهاد می کنم
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین milad15

• کاربر
  • ارسال: 57
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #93 : ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۸:۱۲ »
سلام

میدونم اصلا نباید اونو میزاشتم
حالا این دردش چی میتونه باشه ؟
چون برای موتور ها میخام حتما جریان زیادی میکشه .

با تشکر

Tags: