نویسنده موضوع: سیم کارت یوسیم چیست؟  (دفعات بازدید: 134 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین sale123

  • کاربر
  • ***
  • ارسال: 1
    • ديدن مشخصات
سیم کارت یوسیم چیست؟
« : ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸:۱۹ »
از گوشی‌های هوشمند داخل شبکه نسل سوم که از سیم‌کارت‌های USIM بهره می‌برند می‌توانید جهت برقراری تماس‌های ویدئویی  تراس شیشه ایی در صورتی که ناحیه مورد نظر شما تحت پوشش شبکه نسل سوم قرار دارد استفاده کنید.

یوسیم چه تفاوتی با سیم کارت عادی دارد؟

امنیت : یوسیم از نقطه‌ نظر امنیتی کانکس های ساختمان پیش ساخته  از الگوریتم جدیدی (مشتق‌ گرفته‌ شده از تحقیقات جدید در رمزنگاری) به منظور بالابردن امنیت استفاده کرده است. با استفاده از این الگوریتم می‌توانید خود را در مقابل دسترسی بدون‌ اجازه به خط همراهتان محافظت کنید و  سایبان از ایجاد هزینه اضافی ناخواسته توسط افراد نفوذگر جلوگیری کنید. تبادل اطلاعات و همچنین تماس‌ های ورودی و خروجی شما با استفاده از کلیدهای رایانه‌ ای رمز‌گذاری می‌شوند که این کلیدها از نمونه‌ های استفاده شده در سیم‌ کارت‌های معمولی قوی‌ تر هستند.

حافظه : حافظه موجود جهت ذخیره لیست مخاطبین در USIM ظرفیت بیشتری داشته و همین مسئله امکان ذخیره هزاران تماس ( در سیم‌کارت‌های معمولی امکان ذخیره 255 مخاطب را خواهید داشت) را برای شما فراهم خواهد کرد. فهرست مخاطبین ذخیره‌شده در USIM می‌توانند حاوی اطلاعات بیشتری از جمله ایمیل آدرس، شماره تماس دوم، سوم و… باشند. در عین حال مخاطبین ذخیره‌شده در USIM به روش امن‌تری در مقایسه با نمونه‌های ذخیره‌شده در حافظه گوشی نگهداری می شوند.

Tags: