نویسنده موضوع: راست به چپ نبودن ادیتور انجمن  (دفعات بازدید: 3935 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین aie_saber

• کاربر
  • ارسال: 34
  • ELECOM
    • ديدن مشخصات
راست به چپ نبودن ادیتور انجمن
« : ۱۹ مهر ۱۳۸۸ - ۱۹:۳۱:۱۵ »

سلام دوباره

می خواستم بدونم چرا ادیتور انجمن راست به چپ نیستش ؟

تو فارسی سازیش مشکلی وجود داره یا تنظیمات مربوط به راست به چپ بودت اعمال نشده ؟

ممنون

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1147
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : راست به چپ نبودن ادیتور انجمن
« پاسخ #1 : ۱۹ مهر ۱۳۸۸ - ۱۹:۳۹:۲۳ »
منظور دقیقا کدوم ادیتور هست ؟
2 چیز توو این انجمن الان راست به چپ نیست، یکی منوی اصلی بالای انجمن هست که دکمه فهرست سمت چپ و خروج سمت راسته، یکی دیگه هم محل قرار گیریه نام کاربر، در کنار پستی هست که زدن.

راستش SMF 2 تازگی اومده و یکی از گذینه هایی که قرار بود داشته باشه، امکان پشتیبانی از زبان های راست به چپ توو خود هسته این انجمن ساز هست ! یعنی قراره چیزی به اسم فارسی سازی دیگه نیاز نباشه، اما متاسفانه این مورد توو نسخه بتا رعایت نشده !
من زیاد نمی خوام هسته رو دست کار کنم، اگر تغییرات زیادی ایجام کنم، توو هر آپدیتی که میاد، دچار مشکل خواهم شد. تا اونجایی که از دستم بر اومده و جاهایی که برای کل انجمن می تونست خطر زیادی نداشته باشه رو اصلاح کردم ( جز 2 موردی که بالا گفتم ) اما اگر بیشتر ازاین انجمن رو دستکاری کنم ، بعدها دچار مشکل خواهم شد.

من انجمن رو توو IE و opera و FF تست کردم، اما باز هم ممکنه بسته به سیستم افراد ، مشکلاتی رو نشون بده.
لطفا مرورگری که دارین و یک عکس از جایی که دقیقا باهاش مشکل دارین اینجا بگذارین ببینم می تونم کاری بکنم یا نه.

فعلا با وجود ناسازگاری زیاد IE با صفحات، من خودم چون از IE استفاده می کنم، کمترین مشکل رو انجمن با IE داره
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین aie_saber

• کاربر
  • ELECOM
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : ۱۹ مهر ۱۳۸۸ - ۱۹:۴۴:۲۵ »
منظورم همون ادیتوری هستش که موقع پاسخ دادن یا ایجاد تاپیک توش تایپ می کنیم

اینم شاتش :

مرورگرم هم فایرفوکس 3.5.10 هستش !

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #3 : ۱۹ مهر ۱۳۸۸ - ۱۹:۴۷:۳۱ »
خوب من این مشکل رو یکبار قدیم برای FF2 حل کرده بودم، ظاهرا FF3.5  رو هم باید مجدد دستکاری کنم. این مورد الان توو IE مشکلی نداره، ببینم کدهایی که اضافه می کنم می تونه FF رو هم حل کنه یا نه ! و عجیبه که تنظیمات FF2 با 3 متفاوت باشه !
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #4 : ۱۹ مهر ۱۳۸۸ - ۲۰:۱۴:۴۰ »
خوب من هر تغییری که بلد بودم رو دادم  ;D ولی ظاهرا نمی خواد درست بشه ! نظر به اینکه صواط من توو این مورد کافی نیست ! فکر کنم باید تا عمومی شدن نسخه RC2 که الان فقط برای تیم چارترشون در دسترس هست و ناکید شده بخش زیادی از این مشکلاتش حل شده صبر کنیم !  :-[

آفلاین aie_saber

• کاربر
  • ELECOM
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #5 : ۱۹ مهر ۱۳۸۸ - ۲۰:۳۷:۳۸ »
ممنون ، ایشالا تو نسخه نهایی حل میشه !

آفلاین yasser360

• کاربر
  • ارسال: 7
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #6 : ۲۰ مهر ۱۳۸۸ - ۱۴:۱۹:۲۰ »
سلام.برای حل مشکل راست به چپ بودن ادیتور از بخش پاسخ سریع پایین هر موضوع استفاده کنید.این بخش مشکلی نداره.حتا میشه همه گزینه های ادیتور روبه این بخش اضافه کرد و به طور پیش فرض باز گذاشتش تا هم مشکل حل بشه هم زحمت رفتن تو صفحه پاسخ کم بشه.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #7 : ۲۰ مهر ۱۳۸۸ - ۱۵:۴۱:۳۱ »
SMF RC2 ظاهرا مشکلات زیادی رو حل کرده ، من کدی که ادیتور راست به چپ باشه رو نوشتم ، منتهی نمی دونم چرا توو FF جواب نمیده !
خود simplemachines امروز به RC2 ارتقا داده که فعلا تمام منو های انجمنشون به هم ریخته !!!!!!!

Tags: