نویسنده موضوع: 88/8/8  (دفعات بازدید: 3654 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1147
    • ديدن مشخصات
    • موج
88/8/8
« : ۸ آبان ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۲:۴۰ »
زیاد هم مهم نیست ! ولی خواستم وقتی مد تاریخ شمسی تموم شد، بیان تاریخ ایجاد این تاپیک رو بینم !
امروز، جمعه، 8/8/88
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : 88/8/8
« پاسخ #1 : ۹ آبان ۱۳۸۸ - ۲۰:۴۱:۵۳ »
از نوشتن این جمله ها متنفرم. جمعه، هشت ، هشت ، هشتاد و هشت جلوی ساختمان هشت، دانشکده برق قدیم !
ای کاش جای اینهمه خیانت و کثافتکاری و کارهایی عجیب غریبی که از اطرافیانم شنیدم، هیچ کس رو نه میدیدم، نه چیزی میشنیدم ، نه ... ای کاش همون خاطره هایی که خودم خیلی جاهاش رو غبار گرفته بودم تا به نظرم خوب بیان، حفظ می کردم ...
خیانت و کثافتکاری حدی نداره ! من موندم و یک سوال ساده که : به کی میشه اعتماد کرد ؟
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین aie_saber

• کاربر
  • ارسال: 34
  • ELECOM
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : ۱۰ آبان ۱۳۸۸ - ۱۹:۳۳:۰۶ »

چی شده مهندس ؟ غمت نبینم  :-[

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #3 : ۱۰ آبان ۱۳۸۸ - ۲۰:۳۷:۳۶ »
همیشه می گم : آدم ها 2 بار میمیرن، یک بار تهش، یک بار با ازدواج.
هر 2 مرگ ( دومی رو میگن، اولی رو مطمئنم، هیچکدوم رو تجربه نکردم ! )زندگی مجددی بعدش داره که با قبلش خیلی متفاوته !
با مرگ دومی و زندگی بعدش و ... کاری ندارم، اما زندگی ای که بعد از مرگ اوله، عالم خودش رو داره !
ما انسانها، هر قدر خودمون رو انسان بنامیم، اصلش حیوانیم ! هر قدر دم از عقل و تکنولوژی و .. بزنیم، اصل زندگیمون با گاو و گوسفند فرقی نداره !
به دنیا میایم، توان نگه داری از خودمون رو نداریم، والدین بزرگمون می کنن، مرحله از زندگی به اسم بلوغ و تغییراتش رو تجربه می کنیم، پی خودنمایی هستیم، آرزوهای چنین و چنان ! مثل آرنولد دله گنده بودن، مثل انیشتین دنیا رو ترکوندن ! ... جذب جفت مقابل ...
ولی گیر یک چیزی ! جفت گیری ! مرگ اول رو تجربه می کنیم، زندگی ساکن میشه، بزنن توو سرمون چیزی نگیم تا نون شب بچه ها قطع نشه ! وگرنه خونه می زنن سرمون ...
بچه به دنیا میاد، زندگی رو می گذاریم برای اون ! قبلا ها اگر توو خونه آنبات شکلات میومد، میدادنش به ما، الان ها اگر آبنبات بخریم، دلمون نمیاد، میدیمش بچه .. پیر میشیم، از کار میفتیم ! صبر می کنیم ... میمیرم ...
چرخه مشترک گاو و مرغ و نهنگ و ... انسان

عقل ما فقط بعضی چیز های رو ساده می کنه ! برای حرکت، ماشین، برای سرپناه ، خونه ... وگرنه همون مالیم !

آدمهایی که وسط این چرخه گیر میکنن ، کم میارن ! یا باید بچه بود و نفهمید، یا باید مرگ رو تجربه کرد و اونقدر چیزهای بد بد تر فهمید و درگیر و غرقش بود که مسائل اجتماع رو نفهمید ! باید جزو کثافتکاری ها شد !

مشکلی پیش نیموده، فقط نه بچه ام نه ... مشکل اینه که چیزهایی که نباید می فهمم ... بیخیالش

آفلاین aie_saber

• کاربر
  • ELECOM
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : ۱۰ آبان ۱۳۸۸ - ۲۳:۴۱:۲۱ »

زیاد سخت نگیر ، منم یه زمانی درگیر این مسائل بودم ، ولی چاره ای نیستش ، زندگی همینه دیگه  :)

به قول چاپلین خوشبختی فاصله بین این بدبختی تا بدبختیه بعدیه ، باید ساخت هر چند مطابق میل مون نباشه  :D
فکر نمی کنم بتونیم تغییرش بدیم !

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #5 : ۱۱ آبان ۱۳۸۸ - ۰۰:۱۳:۴۴ »
میگم بحث هاش سیاسی اجتماعی فرهنگی علمی تاریخی شد  ;D   :D
کاش تاپیکش رو گفتگوی آزاد می زدم ادامه می دادیم  ;D

آفلاین aie_saber

• کاربر
  • ELECOM
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #6 : ۱۱ آبان ۱۳۸۸ - ۰۱:۵۶:۴۶ »
منتقلش کن ادامه میدیم  ;D

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #7 : ۱۱ آبان ۱۳۸۸ - ۰۲:۰۹:۵۵ »
این رو حیفم میاد  ;D  تاریخ شروع 8/8/88 هستش  :D  تازه می خوام چیت بزنم ! برم دیتابیس ساعتش رو دستکاری کنم چیزی توو مایه های 8:08 یا هر چی که بهش نزدیک باشه ( منظور 8:88 اینها ببینم باگ نده  :P 8)  ) البته هنوز نمی تونم برای تغییر ساعتش با خودم کنار بیام   O0
ولی هر تاپیکی خواستین گفتگوی آزاد باز کنین بریم مشکلات جهان رو تووش حل کنیم  :))

Tags: