نویسنده موضوع: کدام بانک ؟  (دفعات بازدید: 3565 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1146
    • ديدن مشخصات
    • موج
کدام بانک ؟
« : ۱۱ آبان ۱۳۸۸ - ۱۵:۵۴:۳۲ »
سوالی که توو اکثر انجمن ها پرسیده میشه این هست که برای اینکه فعالیت اینترنتی و خرید و فروش و ... داشت، کدوم بانکها برای باز کردن حساب از همه بهتر هستن !

بعد از اینکه از چندین نفر پرسیدم و گشتم، بین بانکهای خصوصی بانک سامان و بین بانکهای دولتی بانک ملت از همه بهتر به نظرم اومد .
شاید خدماتی که بانک سامان ارائه می کن هبین چند بانک خصوصی دیگه هم یکسان باشه، اما اینکه این بانک یکی از اولین ها بود، باعث شده اکثر افرادی که خرید و فروش اینترنتی دارن و مدتهاست در حال فعالیت هستن، حتما یک حساب توو این بانک هم داشته باشن !
در مورد بانک ملت هم خدمات بسیار روان و سرویس اینترنتی جالبش باعث میشه که از همه به نظرم بهتر باشه
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین aie_saber

• کاربر
  • ارسال: 34
  • ELECOM
    • ديدن مشخصات
پاسخ : کدام بانک ؟
« پاسخ #1 : ۱۱ آبان ۱۳۸۸ - ۱۸:۲۱:۳۰ »
بانک سامان بانک خوبی هستش !

من توش حساب دارم هم پس انداز هم جاری ، اینترنت بانکش واقعاً بدرد بخور هستش !

من که خیلی از اینترنت بانکش استفاده می کنم !

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #2 : ۱۱ آبان ۱۳۸۸ - ۲۱:۴۶:۱۰ »
و فقط دو امکانش ناقص هست، اون هم اولا برنامه ای برای کار با SMS بانکینگش، و همینطور امکان انتقا وجه از حساب این بانک به حساب بانک دیگه است ( بدون کارت به کارت ! ) منتهی سامان برای حساب به حساب خودش وجهی کم نمی کنه، اما ملت برای حتی انتقال از این حسابم به اون یکی حساب متصل بهش، 20 تومن دست مزد میگیره !
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #3 : ۱۳ آبان ۱۳۸۸ - ۰۰:۰۲:۴۸ »
خوب من امکان حواله بین بانکی رو به تازگی باز کردم و تا امروز تست نکرده بودم، امروز برای تست اون از حساب ملتم به حساب سامان خودم یک حواله زدم که صبح فردا نتیجه اش برام مشخص می شه !

شرایط اون :

و بانکهایی که میشه باهاشون انتقال وجه داشت !

متاسفانه تاخیری که تا اولین ساعت باز شدن اداری بانکها هست، برام جذاب نبود ! معمولا خریدهای اینترنتی من به این شکل هست که وقتی آنلاین هستم، حساب رو میگیرم، پرداخت رو انجام می دم و همونجا به شخص مقابل می گم و ... اما الان ...

جالب اینکه وقتی از یکی از حسابهای متصلم به اون یکی حساب وجهی رو منتقل کردم، 20 تومن دستمزد گرفت، اما دستمزد انتقال وجه به بانک دیگه 0 ریال هست !

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #4 : ۱۳ آبان ۱۳۸۸ - ۱۰:۲۲:۱۷ »
دیشب بعد از اینکه انتقال از طریق ساتنا رو انجام دادم، بقیه بانکها رو هم بررسی کردم، چیزی که دیدم ظاهرا حتی صادرات و ... هم همه از طریق همین ساتنا و با همین اختلاف زمانی ( تا اولین ساعت باز شدن روز کاری بانک الی آخرین ساعت همون روز بین بانک مبدا و مقصد طول میکشه) واریز ها رو انجام میدن.

حساب سامانم رو چک کردم و پرداخت به خوبی انجام شده !
به امید روزی که این پرداخت همون لحظه انجام بشه

در مورد حساب های بانکی اینترنتی و کارتی و اینکه پطور تاثیر مثبت روی مراودات داشتن همیشه گفتم که ظاهرا اولین خودپرداز ها از سال 1970 به بعد شروع به کار کردن، طوری که توو فیلم ترمیناتور که سال 1990 ساخته شده بود، یک چیز عادی بوده و پسره اول فیلم در حال طرقت از یکی از اونها بود ! در حالی که امکان انتقال وجه بین کارتها از طریق خودپرداز، تازه حوالی سال 2005 در ایران بوجود اومده !

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #5 : ۲۵ آبان ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۴:۵۷ »
خوب برای تست اینکه انتقال ساتنا بین بانکی چقدر طول میکشه، امروز راس ساعت 11:30 از حساب بانک ملتم به حساب بانک سامانم انتقال دیگه ای رو هم انجام دادم، تا الان دکمه رفرش حساب سامانم رو می زدم تا مطمئن شم انتقال کی انجام میشه !
ساعت 11:52 دیدم که انجام شد ! چیزی حدود 20 دقیقه

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #6 : ۳ آذر ۱۳۸۸ - ۰۰:۱۰:۳۱ »
یواش یواش به جرات میشه گفت بانک ملت کاملا داره یکه تازی میکنه!
خدماتی که داره و منجدا از انجامشون (مثل خرید کارت شارژ یا ... ) لذت می برم:

خدمات جديد سايت بانکداري اينترنتي بانک ملت
  - شارژ سيم كارت اعتباري ايرانسل و همراه اول
  - حواله به کارتهاي عضو شتاب(سحاب)
  - حواله گروهي
  - دريافت گزارش حواله گروهي
  - فعال/غيرفعال نمودن خدمات بانکداري اينترنتِي
  - حواله منظم
  - تنظيم هشدار (پيامک - ايميل) (در بخش نگهدارى حساب/ تنظيمات كاربر)
  - مشاهده ريز عملكرد تسهيلات
  - افتتاح حساب هاي کوتاه مدت و قرض الحسنه الکترونيک
  - حواله بين بانكي (فعال سازي اين خدمت از طريق شعبه صورت مي‌پذيرد)
  - تامين موجودي چك برگشتي
  - بازپرداخت اقساط

Tags: