نویسنده موضوع: مشکلات و سوالات در خصوص SMF2  (دفعات بازدید: 44435 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین usefee

• کاربر
  • ارسال: 4
    • ديدن مشخصات
پاسخ : مشکلات و سوالات در خصوص SMF2
« پاسخ #30 : ۲۷ دی ۱۳۸۸ - ۲۲:۱۹:۳۱ »
با سلام خدمت خ...ي عزيز (موج جديد!)
بنده بنا به وسوسه هاي شما بالاخره smf 2 رو نصب كردم اما شما توي ترجمه بعضي قسمتها هم اشتباه لغوي داشتيد و هم اشتباه گرامري كه خوب طبيعي هست . واقعا به خاطر كار خوبتون خدمتتون تبريك ميگم و بعد از بررسي كامل ، مشكلات رو خدمتتون ارسال ميكنم .
در ضمن اگه مقدوره قالب انجمن رو تغيير بدين كه چشمم درد گرفت :دي
« آخرين ويرايش: ۲۷ دی ۱۳۸۸ - ۲۲:۳۴:۱۰ توسط Modj »

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1147
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #31 : ۲۷ دی ۱۳۸۸ - ۲۲:۳۳:۴۴ »
سلام  ;D
اسم رمز من از پست اول حذف شد  ;D مثلا قرار بود هیچ کس ندونه اون کیه الان همه می دونن  :))
این ترجمه همونطور که گفتم همش مال خودم نیست ! من خیلی هاش رو اصلاح و تکمیل کردم. الان روی یکی 2 تا پروژه دیگه کار می کنم و بعد از نهایی شدن نسخه SMF به طور حتم یک دست درست و حسابی به سر و روش می کشم !
اما فعلا از هر ایرادی استقبال می کنم و رفعش می کنم :D
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #32 : ۲۷ دی ۱۳۸۸ - ۲۲:۳۵:۲۸ »
راستی وضع اولیه قالب از این هم بدتر بود  :))  کلی رنگهاش رو جابهجا کردم این شد ! اگر رنگ جای خاصی هست که مشکل داره بگین ببینم چیکارش می کنم . منتهی اصلش رنگ متن ها بود که اگر از این روشن ترش کنم خیلی توو چشم می زنه
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین usefee

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #33 : ۲۸ دی ۱۳۸۸ - ۰۲:۴۷:۲۹ »
اين اسم رمز رو توي انجمن هاي ياران بود كه ديدم و شناختمت . اگه قرار بود كسي نفهمه خوب ميگفتي ديگه ، آخه دادم بلاگفا يه تبليغ به اسمت بزنه :دي
در مورد مشكلات فارسي سازي هم به چشم . چون طلبه بودم كه انجمن رو سريتر با به روز كنم وقت نكردم بنويسم اما مرتب و منظم برات ميفرستمشون . راستي اين نسخه دوم واقعا نسبت به نسخه هاي قبلي خيلي بهتر شده و كلي بهينه تر با سرعت بيشتر و امكانات جالبتر هست . ميدوسنم زودتر آپديت ميكردم .
در مورد قالب اين انجمن هم چي بگم والا ، يه قالب روشن بذار كه حداقل آدماي كوري مثل ماهم بتونن استفاده كنن ، سفيد ، آبي ، قرمز ، سياه . . . :دي ولي بي شوخي واقعا منو آزار ميده بقيه چجوري تحمل ميكنن ، نميدونم (شايد چشاشون قويه يا عينك آفتابي ميزنن!!!)

آفلاین usefee

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #34 : ۲۸ دی ۱۳۸۸ - ۰۲:۵۳:۰۳ »
:o تاره همين الان ديدم چيكار كردي ، ژست منو ويرايش كردي !!!
آي ايهاالناس ، مدير انجمن حقوق كاربراش رو زير سوال برده ، آقا يكي به داد من برسه . پس اين حقوق شهروندي كه ميگن توي سايت وجود داره كو ، پس چرا من نميبينم  :D
چشمم روشن ، ما رو بگو آپديت كرديم تازه كپي رايت رو هم حذف نكرديم  :"> الان فهميدم چه اشتباهي كردم . دارم ميرم كپي رايتتو حذف كنم  ;D

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #35 : ۲۸ دی ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۸:۰۸ »
:o تاره همين الان ديدم چيكار كردي ، ژست منو ويرايش كردي !!!
آي ايهاالناس ، مدير انجمن حقوق كاربراش رو زير سوال برده ، آقا يكي به داد من برسه . پس اين حقوق شهروندي كه ميگن توي سايت وجود داره كو ، پس چرا من نميبينم  :D
چشمم روشن ، ما رو بگو آپديت كرديم تازه كپي رايت رو هم حذف نكرديم  :"> الان فهميدم چه اشتباهي كردم . دارم ميرم كپي رايتتو حذف كنم  ;D

منو ویرایش ! کی کو کی کجا ;D :P

راجع به کپی رایت هم خداییش زیاد برام فرقی نمی کنه ! تنها نکته مثبتی که داره اینه که کمی به رنک سایتم کمک می کنه ، اون هم الان دیگه با کپی رایت ها زیاد بالا نمی ره ( گوگل فهمیده ظاهرا ! سخت گیزی می کنه ! )

خداییش راجع به این نسخه 2 به همه گفتم ! از این بهتر نمیشه  ! دیگه چی مجانی باشه و اینقدر کامل !

راجع به قالب هم دیروز ظهر عوضش کرده بودم به این ! یکی روشن تر بود ! امروز کمی رنگهای این رو دست کاری می کنم ! نشد برش می گردونم همون، راجع به بقیه هم اگر نگاه کنی کس زیادی نیست اینجا  :P فوقش خودمون 2 تا ! با روزی 50-60 نفر مهمان که بی سلام میانو بی خداحافظ میرن !
« آخرين ويرايش: ۲۸ دی ۱۳۸۸ - ۱۱:۰۸:۰۴ توسط Modj »

آفلاین usefee

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #36 : ۲۸ دی ۱۳۸۸ - ۱۳:۰۴:۴۲ »
اي خدا خيرت بده با اين قالب جديدت ، همين كه اومدم توي سايت كلي حال كردم و چشمام باز شد . تازه فهمديم كه اينجا سايت پشتيباني smf ، آخه من فكر كردم شما از پي اچ پي نيوك پشتيباني ميكنين و اون رو فارسي كردين :دي
كپي رايت هم كه قابلت رو نداره ، اين همه زحمت ميكشي ميخواي كپي رايتتم حذف نكنيم :دي
در مورد نسخه 2 هم بايد بگم كه بابا اينا واقعا تركوندند ، سرعت ، امكانات ، امنيت و . . همه چيش توپه فقط دو تا مشكل داره : يكي فارسي سازشه و يكي همسايت پشتيبانيه فارسيش :دي
اين رو هم بگم اگه قالب رو همون قبليه بذاري من عمرا ديگه پامو اينجا نميذارم و خودت تنهايي بايد از اين 50 - 60 نفر مهمونت پذيرايي كني!...

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #37 : ۲۸ دی ۱۳۸۸ - ۱۸:۰۹:۱۳ »
یان قالب قدیمیست  ;D  دوباره برگردوندم این تا دوباره برگردم اون  :P :))
فارسی ساز نسخه 2 مشکلی نداره ! من دیگه همه کار می تونم باهاش بکنم ! منتهی همونطور که گفتم چون خود این نسخه قراره راست به چپ هاش سر خود باشه ، اینه که الان به هر جاش که دست بزنم توو نسخه بعدی که میاد دچار مشکل میشم !
ترجیح دادم 2-3 تا مشکل الان داشته باشه و بعدا اساسی حل بشه تا اینکه الان 2 تا مشکل رو حل کنم، بعدا همیشه دچار مشکل شه ! عجب جملاتی شد !

آفلاین NASA_DE

• کاربر
  • ارسال: 20
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #38 : ۲۱ بهمن ۱۳۸۸ - ۲۳:۱۳:۰۱ »
 من هم از ترجمه شما ممنونم.
چند تا مورد دیدم ببخشید اشکال دیدم که دارم میگم  ;D
وقتی دارم به پستی جواب میدم  ادیتور چپ چین هست
عکسی که در انجمن قرار داده میشه پهنای صفحه رو میزنه به هم
با  IE مشکل دارهوقتی در فروم پاسخی به پستی داده میشه روبروی تعداد پاسخ ها و مشاهده کننده ها در صورتی که که عنوان تاپیک بیشتر از 7-8 حرف باشه یه علامت نا مفهوم میندازه پشتش
یه ایراد دیگه هم داره که وقتی ادم میاد قالب انجمن و امکانات توپش رو میبینه و ترجمه باحال از مترجم باحالش رو میبینه نمیتونه بره انجمن نمیدونم چیچی دات ای داد هوار ار
:))

آفلاین NASA_DE

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #39 : ۲۱ بهمن ۱۳۸۸ - ۲۳:۱۵:۱۱ »
در ضمن این نسخه و قالبش به نظرتون کی کامل بر طرف میشه؟

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #40 : ۲۱ بهمن ۱۳۸۸ - ۲۳:۴۷:۰۵ »
والله راجع به ادیتور ، تقریبا تونستم حلش کنم، اما این firefox خیلی جیز است ! برای نمونه صفحه www.modj.ir رو یکبار با FF و دوباره با هر چی مرورگر باقیمونده چک کنین ! برخلاف حرفهایی که می زنن و IE رو غیر خوش دست می گن، من که به شخصه همیشه اب FF مشکل دارم !
نظر به اینکه فایلهای انجمن رو 2 بار تا حالا مجبور شدم (به خاطر نحوه آپدیت خود SMF ) جایگزین کنم، کمی مشکلات باقیمونده ! اون ها رو وقتی ورژن کمی به ثبات تر رسید حل می کنم.

راجع به اسامی ، حداکثر طول برای اسامی تاپیک ها تعریف شده، میتونم بیشترش کنم، اما فکر کنم همینقدرش کافیه، اگر دیدم داره اذیت می کنه، اون رو افزایش می دم ( افزایشش هم مشکلات خودش رو داره ! مثلا اسم تاپیک از صفحه می زنه بیرون !!! ;D  برای همین اگر نیاز شد عوض می کنم )

مد کوچیک کردن عکسها رو نصب می کنم، اما الان باز نگران آپدیت بعدی و ... هستم !
راستی این مترجم باحاله اینجا رو کجا دیدین  ;D  ؟ (نگین کجا ها ! لو می ره کیه  :P :)) )

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #41 : ۲۱ بهمن ۱۳۸۸ - ۲۳:۴۸:۴۳ »
راجع به زمان نهایی هم، فعلا بین اعضای SMF دعوا شده ! بعضی ها گفتن حالا که اینقدر کامل شده بیایم پولیش کنیم ! اما تعداد زیادی هم مخالفت کردن ! اینه که فعلا دارن همدیگرو می زنن  :)) اگر تعدادیشون زنده موندن انشالله به زودی  :)) ;D

آفلاین NASA_DE

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #42 : ۲۱ بهمن ۱۳۸۸ - ۲۳:۵۳:۲۸ »
واقیتش من میخوام این این نسخه رو برای انجمنی استفاده کنم اما و دوست دارم tinyportal 
و کلی مخلفات دیگه رو نصب کنم .حالا اگه بعدا خواستم یه قسمتی رو تغییرات اساسی بدم
باید کل انجمن رو از اول نصب کنم؟
پس اون موقع تکلیف دیتا ها چی میشه اونها از بین میرن؟

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #43 : ۲۲ بهمن ۱۳۸۸ - ۰۰:۰۷:۰۴ »
این سوالها رو توو بخش SMF بپرسین بهتره ، فقط همینقدر که هیچی از بین نمی ره. قبل از آپدیت مدها رو uninstal  می کنین و آپدیت کامل انجام میشه، بعد مدها جدید رو نصب می کنین !

کلا SMF 2 رویایی شده  ;D

آفلاین sajjadnajafi

• کاربر
  • ارسال: 1
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #44 : ۲۲ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۱:۴۳:۵۳ »
smf2 من لینک های موجود در متن رو به طور خودکار تشخیص نمیده
حالا چیکار کنم؟؟!!!

Tags: SMF