نویسنده موضوع: مدیریت سایت  (دفعات بازدید: 15663 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین arix

• کاربر
  • ارسال: 2
    • ديدن مشخصات
مدیریت سایت
« : ۲۶ آبان ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۶:۳۶ »
با سلام

قبل از هر چیز از شما تشکر می کنم که با اینکه موضوع سایتتان نیست ولی به ما کمک می کنید.
من کل اینترنت رو زیر و رو کردم و مطلبی در این مورد پیدا نکردم.فکر می کنم اگر یکی لطف کند و به طور کامل بهینه سازی smf از لحاظ مصرف منابع را شرح دهند خیلی ها استفاده می کنند.

منظورم این است که خب استفاده از accelator ، نصب چند مد htaccess و ... را می شود  جسته و گریخته از این ور و اون ور فهمید.ولی برای منی که بار اولمه اینکه دقیقا گزینه های مصرف را روی چی تنظیم کنم . accelator چقدر کارامده و یا آیا استفاده از دستورات htaccess نکات خاصی دارد یا خیر را هیچ کس به جز کسی که واقعا خبره این کار باشد نمی تواند بگوید

هیچ جا به طور منظم و به ترتیب و مرحله به مرحله چنین چیزی نوشته نشده.اگر شما این کار را کنید به خیلی ها که یکیشون هم منم کمک بزرگی کرده اید.

بسیار سپاسگزارم
ارادتمند شما

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1147
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : مدیریت سایت
« پاسخ #1 : ۲۶ آبان ۱۳۸۹ - ۲۳:۳۳:۵۸ »
سلام
راستش سوالی که پرسیدین بیشتر از اینکه به SMF مربوط باشه به وب مستری و مباحث مربوط به اون مربوط میشه که متاسفانه توو این مورد زیاد کاری از دست من بر نمیاد.
مدتیه توو انجمن ها دیگه کمتر قدیم جوابها رو می دن، اما فکر کنم اگر توو مجید آنلاین بپرسین بهتر به جواب برسین
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین arix

• کاربر
  • ارسال: 2
    • ديدن مشخصات
پاسخ : مدیریت سایت
« پاسخ #2 : ۲۷ آبان ۱۳۸۹ - ۰۰:۲۵:۳۳ »
مرسی از شما

Tags: