نویسنده موضوع: سایتهای دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی  (دفعات بازدید: 12076 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1146
    • ديدن مشخصات
    • موج
« آخرين ويرايش: ۱۷ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۰:۱۶:۴۷ توسط Modj »
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین aie_saber

• کاربر
  • ارسال: 34
  • ELECOM
    • ديدن مشخصات
پاسخ : سایتهای دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی
« پاسخ #1 : ۱۷ مهر ۱۳۸۸ - ۱۸:۴۳:۱۳ »
dic.mjsoft.ir

این سایت هم خوبه ! هم فارسی به انگلیسی هم انگلیسی به فارسی ! البته یه سری دیکشنری دیگه هم داره !

ولی مهمترین چیزی که باعث شده من ازش استفاده کنم اکستنشن ( اضافه شونده!) ای هستش که واسه فایرفوکس داره و میتونید براحتی ازش استفاده کنید !

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1146
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : سایتهای دیکشنری آنلاین انگلیسی به فارسی
« پاسخ #2 : ۱۹ دی ۱۳۸۸ - ۲۰:۵۵:۳۹ »
http://www.farsilookup.com/

در مورد اینکه کدوم رو میشه پیشنهاد داد، باید به جرات بگم که خیلی از این سایتها به خاطر ماهیتی که دارن به جای اجرای روی هاست ها، باید روی یک VPS که امکان اجرای نرم افزار هم داشته باشه پیاده سازی بشن.
به دلیل مشترک بودن منابع توو VPS بارها پیش اومده خواستم از یکی از این ها استفاده کنم اما متاسفانه دان بوده و مجبور شدن یکی دیگه رو امتحان کنم !

نرم افزار های دیکشنری توو ایران اکثرا منابع ثابتی دارن که فقط ظاهر برنامه رو برنامه نویس جدید می نویسه ! این هست که در کل به نظرم هیچ کدوم به بقیه ارجحین نداره جز اینکه کدوم اسم راحتتر به یاد بمونه !
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

Tags: