نویسنده موضوع: مشکل د قالب  (دفعات بازدید: 15588 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین sayl3r

• کاربر
  • ارسال: 11
    • ديدن مشخصات
مشکل د قالب
« : ۲۶ تیر ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۷:۱۳ »
سلام دوستان من یه قالب smf نصب کردم که تقریبا نسبت به سایر قالب ها خیلی خو بود ولی یکی دو تا مشکل داشت میخواستم یک نفر کمکم کنه تا مشکلاتشو رفع کنم.
خب یه تصویر ازش میزارم و مشکلاتشو میگم:
خب من میخواستم که جای نمایش لوگو که در اینجا متن Crushing هستش عوض بشه و به سمت چپ تصویر بره و مشخصات ادمین هم به سمت راست تصویر منتقل بشه.
و اینکه اگه دقت کنید بالای تصویر و در سمت راستش دو تا بخش روی هم افتادن،یکی time هستش و یکی هم لینک ها،میخواستم زمان به سمت چپ قالب بیاد و اسمش هم ترجمه بشه و به جای time بنویسه زمان.
و اینکه باکس اخبار هم بهش اضافه بشه.
چند تا مشکل دیگه هم داشت که مهم ترین هاش همینا بودن.....اگه کسی رفعش کنه و لینک دانلود بزاره برام خیلی ممنون میشم.....
اینم لینک قالب اصلی:

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1147
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : مشکل د قالب
« پاسخ #1 : ۲۶ تیر ۱۳۹۱ - ۲۱:۵۳:۴۰ »
داخل دایرکتوری قااب، یک دایرکتوری هست به اسم css
فایل index.css داخل اون شامل این تنظیمات هست که معمولا پویا نوشته شده. اون رو دستکاری کنین
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین sayl3r

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : ۲۶ تیر ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۹:۰۹ »
داخل دایرکتوری قااب، یک دایرکتوری هست به اسم css
فایل index.css داخل اون شامل این تنظیمات هست که معمولا پویا نوشته شده. اون رو دستکاری کنین
خب مشکل من اینه که کد نویسی بلد نیستم و نمیدونم چی رو باید تغییر بدم.
« آخرين ويرايش: ۲۶ تیر ۱۳۹۱ - ۲۲:۲۰:۵۳ توسط sayl3r »

آفلاین sayl3r

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #3 : ۲۷ تیر ۱۳۹۱ - ۲۱:۵۷:۴۶ »
یه سری از تغییر ها رو خودم انجام دادم اما یه چیزی مونده:
میخوام منو ها رو به جای از چپ به راست بکنم از راست به چپ!باید چه متنی رو تغییر بدم و یا دنبال چی بگردم؟
و اینکه کنار تاریخ یه بار سمت راستش به انگلیسی نوشته time یه بار هم سمت راستش به فارسی نوشته تاریخ،حالا من میخوام یکیشو حذف کنم!چی کار باید بکنم؟

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1147
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #4 : ۲۷ تیر ۱۳۹۱ - ۲۳:۲۹:۳۱ »
فکر کنم قالب شما برای آخرین ورژن طراحی نشده. میگردم اکر جای این 2 تغییر رو پیدا کردم می گم. اما اصولا قالب ها باید بتونن زبانهای راست به چپ رو الان پشتبانی کنن ( به ظرط واقعا آخرین ورژن بودن )
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

Tags: