نویسنده موضوع: درخواست بسته  (دفعات بازدید: 4620 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین chatkonid

• کاربر
  • ارسال: 6
    • ديدن مشخصات
درخواست بسته
« : ۵ دی ۱۳۸۹ - ۲۲:۴۷:۴۰ »
با سلام
يك بسته ويرايشگر پاسخ سريع براي  SMF 1.1.12 ميخوام كه صورتك ها و كدهاي بي بي رو به اون اضافه كنه
ممنون

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1146
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : درخواست بسته
« پاسخ #1 : ۵ دی ۱۳۸۹ - ۲۳:۵۹:۴۷ »
به سایت مادر مراجعه کنین و هر مدی که میخواین رو لینک بگذارین تا اگر فرصت کردم ترجمه کنم
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین chatkonid

• کاربر
  • ارسال: 6
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : ۶ دی ۱۳۸۹ - ۰۰:۱۸:۳۱ »
به سایت مادر مراجعه کنین و هر مدی که میخواین رو لینک بگذارین تا اگر فرصت کردم ترجمه کنم
اينم خدمت حضرت عالي:
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=883

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #3 : ۶ دی ۱۳۸۹ - ۰۰:۴۷:۰۷ »
بسته ای که معرفی کردین آخرین بار سال 2008 آپدیت شده و برای
Compatible With:1.1.3, 1.1.4, 1.1.6
هست.
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین raiden ninja

• کاربر
  • ارسال: 7
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۲:۰۶ »
سلام مد نظر دهی روی پروفایل کاربر رو میخواستم متاسفانه قبلی رو که نصب میکردم ارور میداد نسخه انجمنم 2.5 هستش

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #5 : ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۴:۳۲ »
دیشب سایت اصلی رو دنبال ورژن جدید مد گشتم، یکی 2 مورد بود البته نه برای آخرین ورژون ، اما قابل تبدیل . تا شب سعی می کنم ترجمه کنم و در انجمن قرار بدم

آفلاین raiden ninja

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #6 : ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۴:۴۶ »
سلام خواستم بپرسم مدی هست که وقتی کاربر جدید عضو میشه یه پیام خصوصی به طور خودکار واسش بره و بهش خوش اومد بگه؟

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #7 : ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۴:۴۸ »
در مورد مد درخواستی قبلی، 2 موردی که دانلود کرده بودم رو روی انجمن آزمایشیم نصب کردم و ارور هایی داشتند که باعث شد اون رو قرار ندم و با توجه به آخر ترم بودن، فرصت اینکه مد جدیدی رو ذریافت و آزمایش کنم نشد.

دز موزد مد دوم هم ، چون خیلی ها ایمیل صحیح وارد نمی کنند، کمی مشکل ساز خواهد شد . الان مد ها رو مروری کردم، چیزی پیدا نکردم، اگر خودتون مد رو پیدا کردین و مایل بودین، لینکش روبدین تا ترجمه کنم

آفلاین raiden ninja

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #8 : ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۴:۳۸ »
سلام این همون مد نظر دهی رو پروفایلش هست که رو انجمنم با زبان اصلی نصب هست اگه زحمتی نیست لطفا ترجمه ش کنید
دانلود

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #9 : ۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۷:۳۹ »
مدی که لینک دادین ترجمه شده هست . برای فایلهای زبان انجمنتون utf8 رو ریختید یا ترجمه معمولی ؟

آفلاین raiden ninja

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #10 : ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۷:۳۳ »
نصب میکنم اینو میزنه:
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM' at line 10
فایل: /home/biggames/public_html/Packages/temp/ProfileCommentsinstall2.php
سطر:27

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #11 : ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۰:۰۳ »
نسخه اصلی بدون ترجمه رو از سایت دریافت کنین و تست کنین . 2 مشکل رو حدس می زنم، یا به نسخه sql  هاست شما مربوط میشه یا کسی که مد رو ترجمه کرده، یک  کاراکتر اشتباها در فایل ، اضافه باقی گذاشته

آفلاین raiden ninja

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #12 : ۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۹:۱۱ »
نسخه اصلی بدون ترجمه رو از سایت دریافت کنین و تست کنین . 2 مشکل رو حدس می زنم، یا به نسخه sql  هاست شما مربوط میشه یا کسی که مد رو ترجمه کرده، یک  کاراکتر اشتباها در فایل ، اضافه باقی گذاشته
تست کردم نوشته ها به صورت علامت سوال میاد فقز شکلک میشه گذاشت نوشته هارو نشون نمیده علامت سوال میشه

آفلاین raiden ninja

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #13 : ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۹:۴۹ »
سلام و خسته نباشین من شدیدا چن تا مد که انجمنم احیتاج داره لازم دارم اگه براتون مقدر هست و دارید برام اپلود کنید:
مد بی بی کد URL که بشه به راحتی یه کلمه رو به شکل لینک در اورد اینی که انجمن خودم داره باید مساوریشو بذارم بعد اون کلمه رو بذارم که شکل لینک شه کمی مشکل هست
مد نظر دهی پروفایل
مد رنک دهی
مد درصد فعالیت کاربر که چند درصد فعالیت کرده
ممنون میشم راهنمایی و کمکم کنید

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #14 : ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۲:۱۱ »
لطفا اگر لینکی یا نمونه ای از اینها در SMF دارین لینک بدین . چون مثلا نمی دونم منظور شما از مد رنگ دهی ، چی هست .

Tags: