نویسنده موضوع: فونت  (دفعات بازدید: 1297 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین shabgard

• کاربر
  • ارسال: 100
    • ديدن مشخصات
فونت
« : ۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۹:۵۴ »
سلام خدمت آقای موج

فونت انجمن هنگام خوندن مطالب خیلی خوبه. اما متاسفانه موقع تایپ پست چشم هام رو در میاره  ;D

می شه کاری کنید که موقع ارسال پست، فونت tahoma تو ایدتور پست دادن نشون داده بشه ؟

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1146
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : فونت
« پاسخ #1 : ۲۰ تیر ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۸:۰۷ »
سلام مجدد . من 2 بار درخواست رسمی دادم به مسئولین smf که دسترسی ترجمه رو به صورت مستقیم بهم بدن . اون زمان 2 تا مشکل بوجود اومده بود . اول اینکه تعدادی از تیم اصلی این انجمن ساز مجانی، معتقد بودن که باید اون رو پولی کنن و از تیم اصلی جدا شده بودن و اختلافات داخلی، کلا دید منفی به وجود آورده بود . دوم اینکه تیمی اون زمان کار ترجمه رو برای ایران گرفته بود که از هیج خلافی کوتاهی نکرده بود . حتی لینک سایت رسمی رو توو نسخه ای که از سایت دانلود می کردین هم حذف کرده بود و لینک خودش رو گداشته بود !!
این شد که مجبور شدم هر بار این انجمن ساز میاد، دوباره کاری کنم و ترجمه ها رو دونه به دونه تکمیل و رفع اشکال کنم ! این وسط بعضی چیز ها رودیگه واقعا یادم میره که یکیش بغضی فونت هاست .
الان نسخه جدیدی مجدد اومده که بعد از اینکه کمی سرم خلوت شد، ختما اون رو کامل ترجمه و این مشکلات رو هم حل می کنم. هر چند اگر اون دسترسی که می خواستم رو داشتم . به جای این دوباره کاری ها، وقتی روی نسخه اصلی اعمال می کردم، دیگه هر نسخه ای هم میومد اون تغییر روش می موند ...
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

Tags: