نویسنده موضوع: Raspberry PI  (دفعات بازدید: 1740 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین shabgard

• کاربر
  • ارسال: 100
    • ديدن مشخصات
Raspberry PI
« : ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۱:۲۲ »
سلام خدمت استاد مجتهدی
تا حالا با برد هایی مثل Raspberry PI  کار کردید ؟
بین کوبی برد و رسپری کدوم رو ترجیح می دید؟

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1146
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : Raspberry PI
« پاسخ #1 : ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۴:۲۷ »
سلام . متاسفانه با این 2 برد کار نکردم اما با برد های مشابه زیادی کار کردم .
بهتر هست قبل از خرید ، زمینه ای که می خواین اینها رو اونجا استفاده کنین توو اینترنت بگردین ببینین برای کدوم یکی از اینها مثال نزدیکتر و بیشتری داره . البته با توجه به برد های به روز تر ، اگر به شخصه باز هم بخوام خریدی انجام بدم، بردهای چند هسته ای و سریعتر رو ترجیح می دم
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین shabgard

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۹:۱۰ »
ممنون
شما از چه برد هایی استفاده کردید ؟

مشتری باهام شرط گذاشته وقتی دستگاه روشن می شه، هیچ لوگوی جز لوگوی خودش نمایش داده نشه.
گفته می تونی از بردهای ویندوزی استفاده کنی به شرط اینکه لوگوی مایکروسافت بالا نیاد و اپراتور دسترسی به منوهای ویندوز نداشته باشه.

حالا می شه کاری کرد که هنگام بالا اومدن ویندوز CE ، لوگوی مایکروسافت نشون داده نشه و مستقیما برنامه ام باز بشه ؟

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1146
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #3 : ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۷:۴۸ »
معیار خاصی در انتخاب بردها نداشتم، هر بردی که قیمت تمام شده اش رو با امکاناتش ، نسبت به سایر بردها و قیمت و امکاناتش برام به صرفه تر بود رو انتخاب کردم !
تقریبا توو همه برد ها میشه اینکار رو کرد به شرطی که کاستوم کردن رام رو بلد باشید.
دلیل اینکه گفتم ببینید برای کدوم یکی از این بردها می تونید مثال ها و راهنمایی های بهتری پیدا کنید ، اون رو بخرید ، همین بود . برای بعضی بردها توضیحات کامل اینچنینی زیاد هست ، دلیل اینکه هنوز تک هسته ای های سرعت 1 گیگاهرتر و پایین تری مثل بردهای مورد مثال شما، طرفدار زیاد دارن این هست که برای استفاده اینچنینی از سایر بردها ، شاید مثال های قدم به قدم رو نتونید پیدا کنید و برای بعضی از جدید ها، پیدا کردن درایور های بعضی قطعات ، زمان کاستوم کردن رام کمی اذیتتون خواهد کرد.
این کار مورد نظر مشتریتون هم در لینوکس هم ونیدوز ce  شدنی هست
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین shabgard

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : ۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۸:۵۸ »
بله، این بردی که مثال زدم یکی از عجایب علم الکترونیک هست
به اندازه چند برابر کل دوره درسی لیسانس مطلب جور واجور در موردش هست!

و نکته ی مهم تر اینه که این برد پدر و مادر داره. همین که چینی نیست خودش یه نعمته!

Tags: