نویسنده موضوع: راه اندازی آزمایشی سرور های گیم سایت  (دفعات بازدید: 7562 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1144
    • ديدن مشخصات
    • موج
راه اندازی آزمایشی سرور های گیم سایت
« : ۴ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۶:۲۳:۰۲ »
برای تست نصب و راه اندازی سرور های گیم، مدتیه که سرور گیم های counter strike  و world of warcraft رو راه اندازی کردم، به مرور برای GAME هایی که ارزش داشته باشن هم سرور راه اندازی می کنم
فعلا می تونین با دستور
connect 173.45.113.190
توو کنسول CS به server  کانتر استرایک که هم آنتی چیت sxe injected و stateme  و هم سایر مد های لازم تووش نصب شده وصل بشین و همینطور می تونین با مراجعه به آدرس
http://www.modj.ir/game
به سرور گیم world of warcraft  وصل شین. سرور WOW رو تصمیم دارم نگه دارم اما به زودی مهلت سرور کانتر استرایک تموم میشه که به خاطر ایران نبودن سرور که نتیجه اش پینگ زیاد هست،احتمالا تستم روی اون تموم بشه.
توو سرور WOW هنوز ANTI CHEAT رو نصب نکردم
« آخرين ويرايش: ۴ شهریور ۱۳۸۸ - ۱۶:۲۵:۰۵ توسط Modj »
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : راه اندازی آزمایشی سرور های گیم سایت
« پاسخ #1 : ۱۲ مهر ۱۳۸۸ - ۲۱:۴۷:۴۱ »
سرور رو به patch 3.2.2 ارتقا دادم، فعلا mangos برای این نسخه به صورت کاملا آزمایشی ارائه شده، خطاهای خیلی خیلی زیادی داره .
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #2 : ۲۲ مهر ۱۳۸۸ - ۱۷:۳۹:۱۱ »
سرور کانتراسترایک رو فعلا دان کردم
آی پی سرور World of warcraft به 64.120.135.74 تغییر پیدا کرد.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #3 : ۲۸ آذر ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۹:۳۱ »
خوب برای افرادی که مایل به استفاده از گیم سرور ها هستن، اینجا اعلام می کنم هر مدل game server ی که نیاز باشه رو می تونم راه اندازی کنم.
آی پی سرور عوض شده و به زودی توی سرور جدید، چند تا گیم دیگه رو هم احتمالا به صورت نمایشی run کنم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #4 : ۲ دی ۱۳۸۸ - ۰۱:۰۱:۰۱ »
سرور رو به 3.3.0 ارتقا دادم، تعدادی instance رو با باس های جدید آماده کردم که این boss ها آیتم های فانتزی drop می کنن. مدتیه سرم خیلی شلوغه، به محض اینکه فرصت کنم این موارد رو اینجا لینک می کنم.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #5 : ۴ دی ۱۳۸۸ - ۱۵:۱۹:۲۴ »
IP جدید سرور 188.72.219.177 هست.
فکر کنم باز هم اولین FUN SERVER ایران هستم که سرور رو سریعتر از بقیه به نسخه به روز آپدیت کردم، اینکار باعث میشه افرادی که خود بلیزارد بازی می کنن، بتونن اینجا هم بازی کنن

آفلاین donlethon

• کاربر
  • ارسال: 1
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #6 : ۱۴ دی ۱۳۸۸ - ۰۱:۳۳:۱۷ »
هه هه :P
بالاخره یکی پیدا شد یه حرف حساب بزنه
خیلی خوبه که یه سروری باشه که با patch blizz پیش بره
فقط اگه میشه یه کم fun ترش کن ، از این shop ها که تو بعضی سرور free ها هست بزار بشه یه سری آیتم ها رو خرید دست کم
محصولات تمام profession ها رو هم ( gem - enchant - glyph ... ) اگه بتونی بزاری تو یه سری shop خیلی خوب میشه
کلا سرور رو حالت pvp کنی جالب تر میشه ( آخه pve تو private server ها تا اونجا که من می دونم 80-90% bug و هیچ کاریشم نمیشه کرد )
در کل ممنون بابت سرور ... خسته نباشی ;)

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #7 : ۱۴ دی ۱۳۸۸ - ۰۲:۱۰:۲۸ »
سلام
دلیل دست نگه داشتنم این هست که این یکی سرور عملا برای تست و نمونه هست، شخصی مدتیه میگه می خواد یک سرور ایرانی بگیره و اگر فرصت کنم روی اون یک سرور نسبتا خوب می زنم.
این یکی سرور معمولا چون به محض اومدن هر چیزی، آپدیت می کنم،اکثرا هم فیکس ها می پره هم ممکنه خیلی تنظیمات رو فراموش کنم انجام بدم ! خیلی وقتها 4 اکانت پیشفرض ادمین بودن که توو realmd تعریف میشه رو هم حتی یادم میره لاک کنم !

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #8 : ۱۹ دی ۱۳۸۸ - ۱۵:۰۷:۰۲ »
خوب سرور ایرانی الان دستم هست، راه اندازی شده، اما فعلا برای اینکه ببینیم چند سرور کنار هم می تونن کار کنن، به صورت آزمایشی هست. به زودی آدرس و مشخصاتش رو اینجا اعلام می کنم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #9 : ۱۵ بهمن ۱۳۸۸ - ۲۳:۵۷:۴۸ »
سرور رو به 3.3.2 (11403) ارتقا دادم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #10 : ۱۶ بهمن ۱۳۸۸ - ۰۱:۰۶:۳۸ »
سروری که کامپایل کردم فوق العاده بی ثبات هست، قطعی های فراوانی داره . سعی می کنم به زودی مجددا کامپایل رو انجام بدم.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #11 : ۲۷ فروردین ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۹:۴۹ »
سررو رو به 3.3.3a - 11723 ارتقا دادم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #12 : ۴ شهریور ۱۳۸۹ - ۲۰:۴۸:۵۵ »
سرور رو به 3.3.5 (12340) ارتقا دادم و آی پی رو مثل هانه به دوش ها به 178.32.117.20 تغییر دادم !

آفلاین masterking32

• کاربر
  • ارسال: 1
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #13 : ۲۸ آبان ۱۳۸۹ - ۲۰:۴۹:۲۵ »
SaLaM Khaste Nabashin Mishe 1komak be man konin
Man chand Moshkel daram
1. Teleport Ston For Mangos 3.3.5a
2.Npc Teleporter For Mangos 3.3.5a
3.Officer Chat For Mangos 3.3.5a
4.Anti-Cheat >>Codesh ke To Confy Mangos bezaram
5.Item haii ke misazam Shekle Alamat Soal miyad va Level haye Mele Weapon Ro khamosh mikone 1 Lancher ham mikham :D

Khaste shodam in ghad To Google gashtam age mitonin komakam konin