نویسنده موضوع: World of Warcraft : Cataclysm  (دفعات بازدید: 2587 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1146
    • ديدن مشخصات
    • موج
World of Warcraft : Cataclysm
« : ۵ دی ۱۳۸۸ - ۰۰:۰۹:۴۶ »

همونطور که می دونین این عنوان برای بسته افزایشی بعدی دنیای وارکرافت (بعد از burning crusade و lich king ) در نظر گرفته شده. بعضی تغییرات که توو اون هست رو می نویسم و اگر موردی بود توو این تاپیک بهش می پردازم :
-حداکثر لول 85 شده
-بعضی قسمتهای Kalimdor و Eastern Kingdoms  نابود شدن و Barrens  به 2 قسمت تقسیم شده و با آتشفشان پر شده
-2 race شامل :
Goblin  برای hord ها

و Worgen  برای ally ها

اضافه شده
-ins ها quest ها و ... جدید
-قابلیت پرواز تقریبا توو همه جا ( جز چند منطقه خواص )
-افزایش یادگیری شغلها تا لول 525
-تغییراتی توو raceی که هر کلاس می تونه داشته باشه

و مواردی زیاد دیگه ای که به نظرم گذینه های جذابش اینها بودن که گفتم !
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : World of Warcraft : Cataclysm
« پاسخ #1 : ۵ دی ۱۳۸۸ - ۰۰:۱۶:۴۵ »
در مورد تاریخ release این بازی خیلی گشتم، تقریبا هیچی جز اینکه قراره 2010 بیاد پیدا نکردم !
جایی خوندم توو نظر سنجی ها Worgen  ها از Goblin ها محبوب تر بودن، نظر خودم هم همینه ...
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #2 : ۱۰ دی ۱۳۸۸ - ۰۰:۳۶:۳۵ »
امروز کمی توو منطقه کلاسیک پرواز کردم تا مطمئن بشم نقشه قدیمی مناسب برای پرواز نیست و لازمه که اول در اثر جنگها به هم ریخته شده باشه ! بعد برای اونها هم پرواز در نظر گرفته بشه :

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #3 : ۲۲ دی ۱۳۸۸ - ۰۰:۱۲:۳۶ »
امروز جایی این تبدیل های جالب رو دیدم :
Goblin Male
.modify morph 20582
Goblin Female
.modify morph 20583

Or change the data fields to make it permanent!

Goblin Male
.debug update 66 20582
.debug update 67 20582
Goblin Female
.debug update 66 20583
.debug update 67 20583

They even work at the barbershop! But its hard to get the face and skin you want since you cant choose that at the character screen

For those who want to be more authentic these are the playable Goblin classes:
-Death Knight
-Hunter
-Mage
-Priest
-Rogue
-Shaman
-Warlock
-Warrior

Sorry there are no equiptable worgen forms, and from what I saw at blizzcon the female worgen is still in concept art. (furry )

There are several spells you can try if you want, but they only show weapons, no armor.

Torment of the Worgen
.learn 30731
Transforms the caster into a worgen, causing their ranged and melee attacks to deal 200 shadow damage.
10 sec duration.

Worgen Form
.learn 32819
6 sec Duration

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #4 : ۱۹ آذر ۱۳۸۹ - ۱۱:۴۱:۵۸ »
DVD این نسخه مدتیه توو torrent اومده، امروز دانلودش تموم میشه و میرم روی سرورش کار می کنم.نمی دونم چقدر طول میکشه تا بتونم سرورش رو آپ کنم. اما سعی می کنم مثل همیشه اولین سرور آنلاین جدیدترین نسخه رو توو ایران برای تست ارایه بدم

Tags: