نویسنده موضوع: انتخاب گوشی  (دفعات بازدید: 2390 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین shabgard

• کاربر
  • ارسال: 100
    • ديدن مشخصات
انتخاب گوشی
« : ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۳:۴۱:۵۵ »
سلام به مهندس عزیز و خیل عظیم هم فرومی ها ;D

می خواهم یه گوشی تو رنج قیمت زیر 700 هزار تومان بخرم
چه گوشی ای ارزش خرید خوبی داره ؟
تا اینجا نظرم رو مایکروسافت لومیا 535 جلب کرده.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1146
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : انتخاب گوشی
« پاسخ #1 : ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۷:۲۹ »
درود بر مهندس عزیز
راستش من واقعا هر محصولی بر اساس ویندوز 8 رو دوست دارم . مخصوصا که همشون به ویندوز 10 ارتقا پیدا خواهند کرد
اما شاید انتخاب یک گوشی آندرویدی براتون بهتر باشه
در هر حال لپ تاپ و گوشی چیز هایی هستند کاملا فصلی ! یعنی چیزی که برای الان انتخاب خوبی هست، 3 ماه بعد به طور حتم ته جدوله ! برای همین انتخاب با خودتون خواهد بود
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین shabgard

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۵:۵۷ »
سلام مهندس
دلتنگ بودیم

من از آندروید خوشم نمی آد. ضمن اینکه بجز نوکیا و اپل نمی شه رو GPS هیچ گوشی دیگه ای حساب باز کرد.

خیلی وقت ها نصف شب در کوهستان جونمو می سپارم به سیستم GPS

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #3 : ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۲:۰۷ »
مهندس GPS اصلا ربطی به گوشی و مدل و اینها نداره ! کلا اینها بازار گرمیه . شاید کمی آنتن دهی کمتر بیشتر بشه اما کلا چیزی که برای استفاده عادی توو بازار هست اونقدر دقتش پایین هست که فایده ای نداره و حداکثر همینه که همه می گیرن
این که میبینید مثلا توو خود مواردی که توو الکترونیک استفاده می شه، یکی هست که گرونتره ، اصلا ربطی به دقت نداره که فروشنده بی سواد برای بازارگرمی می گه ! اینها فرمت های خروجی بیشتر و حتی برنامه پذیر به خواست مشتری دارن که باعث قیمت میشه .
دلیل اینکه آندروید گفتم این هست که توو این رنج قیمت، فقط گوشی های آندرویدی می تونین پیدا کنین که سرعت مناسب داشته باشند و چند هسته ای درست و حسابی باشن و ...
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین shabgard

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۱:۴۹ »
مهندس GPS اصلا ربطی به گوشی و مدل و اینها نداره ! کلا اینها بازار گرمیه . شاید کمی آنتن دهی کمتر بیشتر بشه اما کلا چیزی که برای استفاده عادی توو بازار هست اونقدر دقتش پایین هست که فایده ای نداره و حداکثر همینه که همه می گیرن
این که میبینید مثلا توو خود مواردی که توو الکترونیک استفاده می شه، یکی هست که گرونتره ، اصلا ربطی به دقت نداره که فروشنده بی سواد برای بازارگرمی می گه ! اینها فرمت های خروجی بیشتر و حتی برنامه پذیر به خواست مشتری دارن که باعث قیمت میشه .
دلیل اینکه آندروید گفتم این هست که توو این رنج قیمت، فقط گوشی های آندرویدی می تونین پیدا کنین که سرعت مناسب داشته باشند و چند هسته ای درست و حسابی باشن و ...
گوشی فعلا ام 5800 هست. GPS اش واقعا عالی عمل می کنه. چه از نظر نرم افزاری OVI SUIT و چه سخت افزاری
مثلا زیاد دیدم GPS سامسونگ گلکسی ها زیر سقف آنتن نمی ده و حتی زیر سقف ماشین کانکت نمی کنه

از نظر محکم بودن گوشی و درست کار کردن GPS تا اینجا فقط دو مارک نظرم رو جلب می کنه. یکی نوکیا (مایکروسافت) و دیگه اپل

*
لومیا 535 قیمت اش بین 500 تا 600 تومنه
cpu اش هم
Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7

هست. نظرت در مورد سرعت گوشی چیه ؟

آفلاین shabgard

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #5 : ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۸:۴۸ »
بجز آقای مهندس مجتهدی، سایر همفرومی ها نظری ندارند ؟  ;D ;D

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #6 : ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۷:۵۶ »
مگه نظر هاشون رو اون بالا نمی بینین :)) ؟
والله رک بگم ، مایکروسافت دنبال کسب مشتری هست فعلا ، حدس می زنم برای مدتی ، گوشی هاش واقعا بتونه قابل تکیه باشه . چون داره از جیب خرج می کنه تا دوباره اسم و رسمی توو موبایل پیدا کنه . بعد از سالها که ویندوز موبایل بهترین بود، چند سالی هست که ویندوز فون نتونسته مکانی بدست بیاره .
برای همین منم از محصولاتش بدم نمی اد .
در مورد روانی گوشی های ویندوز فون همین رو بگم که با وجودی که نوت 3 دارم ، هنوز HD7 ام دستمه . پس نکران خوب بودنش نباشین

آفلاین shabgard

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #7 : ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۵:۵۴ »
بسلامتی

پس خرید لومیا535 رو تو برنامه می ذارم

آفلاین shabgard

• کاربر
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #8 : ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۹:۰۴ »
سلام
برای برادرم یه لومیا535 گرفتم.

کیفیت دوربین جلو اش عالیه
دوربین اصلی اش هم با اینکه 5 مگاپیکسل هست، اما در مقایسه با سایر 5 مگاپیکسل ها خوب تر عمل می کنه. شاید بخاطر لنز با کیفیت اش باشه و عقبه نرم افزاری که مایکروسافت برای تحلیل شرایط نوری گذاشته.

کیفیت صفحه نمایش اش راضی کننده است
تنها اشکالی که داره اینه قاب پشت اش از جنس پلاستیک نامرغوبی هست که تو ذوقم زد. بهرحال وقتی تو سال 2014 گوشی نو می خری، انتظار داریم بدنه اش فلزی باشه...

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #9 : ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۲:۰۲ »
بدنه فلزی مشکل آنتن دهی داره . به عبارتی آنت رو داخل قفس فلزی که نمیشه گذاشت، منتقل کردن آنتن ها به بدنه هم گندی که آیفون توو آنتن دهی داشت و در آخر با بامپر حلش کردن رو باعث میشه . برای همین گوشی های فلزی گران هستند و دیشب که سامسونگ ، اس 6 رو معرفی کرد ، ظاهرا حرفش هست که قیمتش بالای 700 یورو هست .

Tags: