نویسنده موضوع: سیب گوگل افتاد !  (دفعات بازدید: 3514 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1146
    • ديدن مشخصات
    • موج
سیب گوگل افتاد !
« : ۱۴ دی ۱۳۸۸ - ۱۸:۱۲:۵۵ »
همونطور که می دونین گوگل توو مناسبتهای مختلف، لوگوهای مختلفی می گذاره ، امروز به مناسبت خوردن سیب توو سر نیوتن، سیب گوگل هم افتاد ! این اولین لوگوی متحرک گوگل بود که من تا امروز دیدم، نمی دونم قبلا هم اینکار رو کرده یا نه.
سعی کردم با چند بار print screen گرفتن، افتادنش رو نشون بدم. هر چند خوب در نیومد
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : سیب گوگل افتاد !
« پاسخ #1 : ۱۳ فروردین ۱۳۸۹ - ۲۳:۴۴:۰۱ »
بعد از ابتکار قبلی، امروز تولد Hans Christian Andersen بود، باز هم آیکون گوگل عوش شد اما با این تفاوت که 5 تصویر بود ! بر خلاف قدیم که با کلیک روی عکس به بخش جستجو مربوط به اون کلمه میرفتیم، اینبار اول 5 تا عکس عوض میشد بعد از اتمام اینها، به جستجو رفت

مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #2 : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۹ - ۲۱:۲۵:۵۵ »
مورد امروز گوگل شاهکار بود !
بازی معروف PAKMAN رو گذاشته که حتی اسکریپت و صداش کامل هست و میشه کامل بازی کرد !

نکته جالب این صفحه این هست که دکمه insert coin به جای دکمه جستجوی یا شانس و اقبالی گوگل نشسته ! اگر 2 بار سکه بندازین  :P  خانوم pakman هم ظاهر میشه !

این کار به مناسبت سی امین سالگرد این بازی خیلی خیلی معروف هست
« آخرين ويرايش: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۹ - ۲۲:۰۹:۵۱ توسط Modj »

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #3 : ۱ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۰:۱۶:۵۵ »
ویدیو هایی از این بازی ! :
http://www.youtube.com/watch?v=wrem8QklLAc

Tags: google