نویسنده موضوع: SMF 2  (دفعات بازدید: 24318 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1146
    • ديدن مشخصات
    • موج
SMF 2
« : ۲۱ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۲:۰۰:۱۵ »
خوشبختانه مدتیه که نسخه 2 این انجمن ساز اومده.
از حدود 1 سال پیش که نسخه بتا اون در اختیار همه قرار گرفت، من هم به موازات چند گروه دیگه شروع به ترجمه اون کردم.
توو مرحله هایی از ترجمه های دیگران هم برای بعضی مطالب استفاده کردم.
با وجود این اونقدر براش زحمت کشیدم که کپی رایت خودم رو پایین اون می گذارم.
حتما پیشنهاد می دم نسخه انجمن خودتون رو به این نسخه ارتقا بدین.

http://modj.ir/smf_2-0-rc3_install.zip

بعد از دریافت فایل از لینک بالا، فقط کافیه اون رو توو جایی که می خواین باز کنین و مراحل نصب رو ادامه بدین
« آخرين ويرايش: ۲۱ اسفند ۱۳۸۸ - ۰۱:۱۲:۰۳ توسط Modj »
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : SMF 2
« پاسخ #1 : ۱ خرداد ۱۳۸۸ - ۰۱:۱۷:۳۸ »
نسخه RC1-1 اومد، به زودی فایلهای زبانش رو می گذارم
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین sanr

• کاربر
  • ارسال: 8
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #2 : ۲۶ تیر ۱۳۸۸ - ۲۳:۱۱:۱۹ »
سلام:

ببخشید اینی که گذاشتین،ترجمه شده هست؟

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #3 : ۲۶ تیر ۱۳۸۸ - ۲۳:۱۴:۲۳ »
بله؛ همونی هست که الان اینجا نصب شده و دارین استفاده می کنین.
همونطور که میبینین نسخه RC 1.2 هم اومد، انجمن رو به اون آپدیت کردم وظرف این یکی 2 روز اگر مشغله بزاره نسخه ترجمه شده رو براش خواهم گذاشت

آفلاین sanr

• کاربر
  • ارسال: 8
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #4 : ۲۶ تیر ۱۳۸۸ - ۲۳:۱۸:۵۳ »
ممنون.

خیلی نسخه ی جالبی هست

الان یه سری مشک می بینم که نمی دونم مشکل قالب هست یا ترجمه!
مثلآ وقتی پست میزنید،نوشته ها بیش از حد،پایینتر ثبت میشن.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #5 : ۲۶ تیر ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۶:۰۲ »
امکانات مدیریتیش فوق العاده شده !
راستش قراره SMF2 خودش از راست چین چپ چین پیشتیبانی کنه !
به عبارتی توو این نسخه نتنها نیازی به نصب دستی مدها نیست و روی تمام قالبها اتوماتیک نصب میشه ! بلکه نیاز به ترجمه قالب هم قراره نباشه !
اما هنوز این امکان ناقص هست. یعنی نتونستن این بخشش رو تکمیل کنن !
این ایرادات بیشتر بر می گرده به اینکه نصفه هم این امکان هست ! هم نیست ! که من مجبور شدم کار ترجمه قالب رو هم انجام بدم !

از طرفی این یکی 2 ماه به 2 نفر حتی پیشنهاد پرداخت مبلغ بیشتر از معمول رو دادم تا قالبی ( از لحاظ گرافیکی خودم نمی تونم ) رو برام طراحی کنن ، اونها که متاسفانه زیر بار کار خودشون انجام ندادن، من هم تنبل  :P  به بهانه اینکه اونها انجام می دن، خودم تغییری ندادن
قالب با هر کدوم از مرورگرها مشکلی داره.
از طرف دیگه چون هنوز توو نسخه های آزمایشی هستیم از اینکه بیشتر از حدی دستکاری کنم می ترسم ! می ترسم یکهو این امکان رو به نسخه اصلی اضافه کنن ! اونوقت من باید بشین تمام تغییراتم رو یکی یکی بر گردونم ....

راستی، ویرایشگر پیشرفته اون رو هم که میبینین ( هر ند هنوز مشکل راست چین چپ چین رو داره )
« آخرين ويرايش: ۲۶ تیر ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۸:۴۱ توسط Modj »

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #6 : ۲۹ تیر ۱۳۸۸ - ۱۶:۰۱:۳۷ »
نسخه rc1.2 رو به پست اول اضافه کردم. بخش زیادی از ایرادات ترجمه رو حل کردم، اما هنوز هم مشکلات زیادی داره.
ممنون می شم من رو توو حل این مشکلات کمک کنین

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #7 : ۱۵ مهر ۱۳۸۸ - ۱۷:۴۶:۳۵ »
خوب بسته RC2 فعلا برای تیم اصلیشون آماده شده، نمی دونم کی برای استفاده عموم هم میاد، تغییراتی که کرده طبق گفته مسئولینش، باگهای زیادی هست که رفع شده، قالب Curve  دیگه رسما قالب پیشفرض شده و قالبهای بابیلون و کلاسیک رو از بسته اصلی حذف کردن !
امکان حذف بسته های زبان نصب شده که فراموش کرده بودن توو نسخه های قبل
کلا امکانات زیادی برای زبانها، از امکان readme چند زبانه توو مد ها تا اصلاحات زبان های راست به چپ و ...
امیدوارم هر چه سریعتر ارائه عمومی هم بشه، سعی می کنم با اومدنش نسخه تکمیلتر ترجمه SMF2  رو که باگ های زیادیش رو هم رفع کردم، شاهد باشیم

آفلاین yasser360

• کاربر
  • ارسال: 7
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #8 : ۲۲ مهر ۱۳۸۸ - ۰۰:۰۶:۱۷ »
سلام.لازم دیدم از تلاشهایی بسیاری که مدیر عزیز اینجا (Modj عزیز)برای راه اندازی و ارتقا انجمن بنده به نسخه دو کشیدند تشکر کنم.واقعا برای انجمنم مدیون ایشون هستم.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #9 : ۲۲ مهر ۱۳۸۸ - ۱۷:۳۹:۵۶ »
سلام.لازم دیدم از تلاشهایی بسیاری که مدیر عزیز اینجا (Modj عزیز)برای راه اندازی و ارتقا انجمن بنده به نسخه دو کشیدند تشکر کنم.واقعا برای انجمنم مدیون ایشون هستم.

امیدوارم تغییرات مفید باشن، یکی 2 تا تغییر مونده که سعی دارم انجامشون بدم. معمولا سعی می کنم به کاری که انجام می دم به چشم وظیفه نگاه کنم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #10 : ۱۸ آبان ۱۳۸۸ - ۱۷:۴۱:۵۹ »
نسخه SMF2 RC2 بالاخره به صورت عمومی انتشار پیدا کرد.
هنوز گذینه آپدیت فعال نشده، دارم بررسیش می کنم و به زودی نسخه ترجمه شده خوب اون رو می گذارم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #11 : ۱۸ آبان ۱۳۸۸ - ۱۹:۲۶:۵۸ »
فایل های زبان تغییرات خیلی زیادی کرده، پایه انجمن هم همینطور، عملا خوندم که خیلی از مدها و تغییرات دستی کار نخواهند کرد !
قابل توجه افرادی که بارها تاکید کرده بودم مدهای زیادی رو نصب نکنن !
همونطور که خودم هم به اون روش نتونستم، گزارش های زیادی هم بود که بسته های ارتقا به صورت نصب دستی و معمولی کار نمی کنن . یک روش ساده اسن هست که بسته ارتقا رو روی انجمن اوررایت کنین. فایل upgrade.php رو اجرا کنیم !
همه مدها از کار میفتن . انجمن آزمایشیم رو به RC2 ارتقا دادم، اما به این زودی انجمن اصلی رو دستکاری نمی کنم ! فکر کنم هنوز ریسک هایی داشته باشه

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #12 : ۱۸ آبان ۱۳۸۸ - ۲۱:۰۰:۴۳ »
خوب چون ریسک دوست دارم، حتی نتونستم چند ساعت هم بعد از پست بالاییم دووم بیارم ! انجمن رو به SMF2 RC2 ارتقا دادم.

ایرادات زیادی مونده، حتما، حتما ، حتما پیشنهاد می دم تا وقتی خیلی هاش رو حل نکردم، ارتقا ندین !

به زودی بسته ای رو آماده می کنم که با استفاده از اون بتونین به راحتی به RC2 ارتقا بدین، حتما تا اومدن اون صبر کنین خود RC2 هنوز مشکلاتی داره

آفلاین yasser360

• کاربر
  • ارسال: 7
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #13 : ۱۹ آبان ۱۳۸۸ - ۰۲:۱۵:۲۸ »
سلام.آقا اول لطف کن این بسته فارسی سازی که واسه rc2 استفاده کردی رو برامون بذار.دمت گرم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #14 : ۱۹ آبان ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۱:۴۹ »
اگر امشب تموم نشه، فردا شب حتما بسته آپدیت کننده بعلاوه فایل ها و... رو می گذارم.

Tags: