نویسنده موضوع: گزارش ایرادات انجمن  (دفعات بازدید: 10711 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1146
    • ديدن مشخصات
    • موج
گزارش ایرادات انجمن
« : ۲۶ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۶:۴۹ »
تیم های زیادی دارن روی SMF2 برای ترجمه اون به فارسی کار می کنن.
سعی کردم من هم کار تیمی داشته باشم اما چون هم شهری یا به عبارتی نزدیک اون تیم ها نبودم، نتونستم با اونها راحت باشم.
این بود که در نهایت تنهایی شروع کردم به انجام این کار
ترجمه قالب، ترجمه کل فروم، ترجمه مد ها و اضافه کردن کلی امکانات کار هایی هست که یک نفری در حالی که حتی PHP رو خوب بلد نیستم، انجام دادم.(فقط توو ترجمه، از ترجمه سایت اصلی کمک گرفتم )
این هست که توو انجمن ایرادات زیادی خواهید دید، ممنون می شم با گذارش اونها یا حتی کمک به من در حل اونها، برای بهبود انجمن کمک کنین

مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
پاسخ : گزارش ایرادات انجمن
« پاسخ #1 : ۲۶ فروردین ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۸:۴۸ »
فعلا خودم ایرادی توو سیستم ایمیل سایت دیدم، ظاهرا ایمیل های فعال سازی و کلا ایمیل هایی که قراره از سایت ارسال بشه ، خیلی دیر فرستاده میشه
اگر کسی توو ثبت نام مشکلی داشت، به ایمیل من :
...
(بدون فاصله ها ) ایمیل بزنه تا فعال سازی رو دستی انجام بدم، دارم روی سرور ایمیلش کار می کنم ببینم می تونم او نرو اصلاح کنم یا نه

مشکل رو حل کردم
« آخرين ويرايش: ۲۷ فروردین ۱۳۸۸ - ۱۱:۴۸:۰۱ توسط Modj »
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #2 : ۳ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۷:۲۴:۱۷ »
هنوز قالب با IE7 مشکل داره، سعی دارم این مشکل رو رفع کنم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #3 : ۱۸ آبان ۱۳۸۸ - ۲۰:۵۷:۲۹ »
بر خلاف میلم، زودتر از زمانی که می خواستم، انجمن رو به SMF2 RC2 ارتقا دادم.
همونطور که میبینین ایراداتی بوجود اومده. به مرور اونها رو حل می کنم و ممنون می شم هر چیزی که دیدین رو گزارش بدین .
ایراداتی که مهم هستن :
تصاویر زیادی باید توو قالب اضافه بشن، ممکنه فراموش کنم
تنظیمات فونت ها
همونطور که میبینین بخش اصلی راست چین چپ چین توسط خود SMF حل شده، جاهایی مثل ویرایشگر پاسخ سریع مونده که باید اصلاح بشن ! اگر جایی رو فراموش کردم ممنون میشم گزارش بدین
و....

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #4 : ۲۰ آبان ۱۳۸۸ - ۰۱:۱۲:۰۰ »
خوب بخش زیادی از ایرادات رو حل کردم، فعلا تنها ایراداتی که می دونم و راه حلی براشون پیدا نکردم :
1- صفحه اصلی سایت به آدرس WWW.MODJ.IR با مرورگر فایرفاکس مشکل داره.
2- ویرایشگر پیشرفته انجمن توو فایرفاکس، مکان نما سمت چپ قرار میگیره.
3- توو ie7 جای بعضی کلید های کنترلی ناجور هستن، که البته زیاد به چشم نمیاد.
4- توو IE وقتی می خوایم پیغام خصوصی رو با REPLY جواب بدیم، صفحه ای که میاد ارور میده و میره ! البته با یک back زدن اصلاح میشه.

هنوز این ایرادات رو نمی دونم از کجا ناشی شدن، این هست که نمی تونم اصلاح کنم.

آفلاین yasser360

• کاربر
  • ارسال: 7
    • ديدن مشخصات
« پاسخ #5 : ۲۰ آبان ۱۳۸۸ - ۰۴:۵۷:۳۲ »
سلام.آیکن های بخش آخرین ارسالها ،آمار انجمن و کاربرانآنلاین در چپ قرار داره.وآیکن کاربران آنلاین امروز پایین افتاده

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #6 : ۲۰ آبان ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۲:۰۰ »
مدی که برای کاربران انلاین امروز هست، بر اساس قالب قبلی ای که توو SMF برای DEFAULT در نظر گرفته شده بود هستش، اما توو قالب جدید اون ساختار فرق می کنه، امروز عصری که رسیدم خونه توو سورسش اون رو اصلاح می کنم.
ممنون که یادآوری کردین ، از وقتی نصبش کردم جلوی چشمم بود اما همش یادم میره ! :">

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #7 : ۲۴ اسفند ۱۳۸۸ - ۰۲:۱۶:۵۹ »
نطر به اینکه انجمن رو از نسخه های قبلی به نسخه جدید ارتقا دادم و هنوز فایلهای باقیمانده قدیم رو پاک نکردم، اشکالات ظاهری ای توو بعضی قسمتها بوجود اومده ، توو اولین فرصت اونهایی که خودم دیدم رو حل می کنم

آفلاین Modj

• مدیر سایت
    • ديدن مشخصات
    • موج
« پاسخ #8 : ۲۷ اسفند ۱۳۸۸ - ۱۷:۰۶:۰۸ »
تا جایی که از دستم بر میومد، ایرادات باقیمانده خود هسته ( که اعتراف می کنم جدا تکمیل شده و انشاالله نسخه اصلیش دیگه اصلا تغییرات نخواد ) بعلاوه مسائل باقیمانده و یک قالب رو آماده کردم.
بخشی خیلی خیلی زیادی از مشکلات با مرورگر های نسخه قدیمی هم حل شده.  فعلا فقط باید وقتی پیدا کنم تا تنها ایرادی که خودم دیدم ( آیکون های آخرین ارسالها و کاربران حاضر و ... در صفحه اول، جابجا هستن ) رو حل کنم

Tags: