نویسنده موضوع: راهنمای جامع گردشگری (ایرانگردی )  (دفعات بازدید: 1285 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال دیدن موضوع.

آفلاین Modj

• مدیر سایت
  • ارسال: 1146
    • ديدن مشخصات
    • موج
راهنمای جامع گردشگری (ایرانگردی )
« : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۹:۴۹ »
شاید تنها تفریح سالمی که با این فشار اقتصادی باقیمانده این هست که دل رو به دریا بزنیم و سوار ماشین شخصی، بیفتیم دور تا دور کشور رو بگردیم !
اما این کار مشکلاتی داره که آرزو دارم با این تاپیک، اونها رو تا حدودی رفع کنیم . منجمله این مشکلات این هست که قیمتها در ایران هیچ پایه و اساسی نداره و کاملا دل بخواهی و منطقه ای هست ! حتی داخل یک شهر ممکنه در چند جای مختلف، تفاوت واقعا زیادی در این موضوع مشاهده بشه.
نکته دیگه این هست که با توجه به اینکه اکثر ایرانی ها شاد نیستند، حتی حال و حوصله گشتن شهری که در اون زندگی میکنند رو ندارن ! با توجه به قدمت ایران و شهر هاش، اکثر شهر ها جاهایی داره واقعا دیدنی که وقتی نقطه ای مشابه رو در یک کشور خارح، تلویزیون نشون میده، شاید خیلی هامون حسرت رفتن به همچون جایی رو داشته باشیم، اما دریغ از اینکه چندمتر یا شاید کیلومتر اونطرف تر، مکانی بهتر و جذابتر و اصیل تر وجود داره که رفتن به اون نیاز به هیچی نداره جز کمی اراده !
همین امر باعث میشه حتی مردم اکثر شهر ها نتوانن راهنمای گردشگرها و مهمان های شهرشون باشن !
خیلی موارد دیگه هم هست که در ادامه به اونها پی خواهیم برد.
سعی دارم بخش هایی به اسم شهر های مختلف ایجاد کنم، در اونها نقاط دیدنی هر شهر رو تا جایی که بشه با مکان دقیق در گوگل مپ و لینک به هر جایی که توضیحی از اون داره، معرفی کنم .
امیدوارم دوستان برای تکمیل این ، بنده رو کمک کنند . توجه کنین که اگر هر شخصی ، فقط  یک مکان نزدیک به خودش رو اینجا بگذاره، دیتا بیس عظیم و کاربردی ای بدست می آد که فکر کنم واقعا بتونه مفید باشه
مرا امداد کسان افکنده بود از پای ............. مدد از بی کسی ها جستم و امداد خود کردم

Tags: