درباره من :

مرتضی مجتهدی، متولد 28 تیرماه سال 1359 در شهر تهران هستم ، البته اصلیتم به شهر  لاهیجان بر می گرده . اونی که یادم میاد، سال دوم ابتدایی بود که اولین کیتهای الکترونیکی رو  (مثل همه سوت بلبلی و چراغ چشمک زن 2 ال ای دی ) مونتاژ کردم. بعد از مدتها مونتاژ و ساخت وسایل با استفاده از نقشه های آماده، سال سوم راهنمایی اولین مدارم رو به طور کامل خودم طراحی کردم.  برنامه نویسی رو از اواسط راهنمایی با QBasic شروع کردم و اواسط دبیرستان موفق شدم ارتباط کامپیوتر و الکترونیک رو اونطور که می خواستم برقرار کتم !
در حال حاضر با میکروکنترلر های خانواده avr,pic,mcs51,z80  و arm  پروژه هام رو پیش می برم و  میشه گفت به تمام زبانهایی که بر اساس بیسیک ، سی و پاسکال هستند ، از ماشین حساب های برنامه پذیر تا آخرین ورژن کامپایلر های اونها برنامه نویسی می کنم  هر چند آشنایی کافی ای با جاوا و پی اچ پی و خیلی از زبانهای دیگه که به صورت موردی مجبور به استفاده بودم، دارم.
جای افتخار ندارد ! منتهی به دلیل سختی کار گروهی در ایران، متاسفانه مجبور شدم در پروژه هام تمام کارهای مربوط به برنامه نویسی، الکترونیک دیجیتال و بخش آنالوگ و همینطور بخشهای مربوط به مکانیک پروژه رو خودم انجام بدم.

کلا به هر چیزی که به الکترونیک و کامپیوتر  مربوط میشه علاقه دارم .